Rozpatrywanie wniosków

Składania wniosków odbywa się 24 godziny na dobę. Ich rozpatrywaniem zajmujemy się od poniedziału do piątku
w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od godziny 8:00 do 16:00.
Wnioski złożone w niedzielę, będą rozpatrywane w poniedziałek od godzin porannych.

Odpowiedzialny kredytodawca

Nie chcemy być jak każda firma, która udziela pozyczek krótkoterminowych. Nie pożyczamy pieniądzy 24/7. Chcemy, abyś dokładnie zastanowił się czy naprawdę potrzebujesz pożyczyć pieniądze na ofin.pl . Rozumiemy, że czasami na naszych Klientów spadają problemy finansowe i dlatego mamy zespół doradców pod ręką, którzy doradzą najlepszy dla obu stron termin płatności. Niestety spłata pożyczki później niż w ustalonym terminie spowoduje zwiększenie kwoty zwrotu. Może to również spowodować utratę zdolności kredytowej na przyszłość. Z tego powodu, radzimy wszystkim naszym Klientom, aby mieli pewność, że będą w stanie spłacić swoją pożyczkę w ustalonym terminie, zanim jeszcze złożą wniosek.

 

Ferratum Bank

Ferratum Bank p.l.c.

ST Business Centre 120,

The Strand, Gzira, GZR 1027, Malta
VAT: MT 2101-8613

Sfera Finansów SA

Sfera Finansów S.A.

ul. Świeradowska 44a
02-662 Warszawa

 

Sfera Finansów S.A., zarejestrowana przez Sąd Rejonowy m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000434033, o kapitale zakładowym 388 000,-zł w pełni opłaconym, NIP 522 299 95 73, REGON 146309425

W Ferratum Bank p.l.c. zachęcamy naszych Klientów do zgłaszania wszelkich zapytań dotyczących zawieranych Umów oraz Regulaminów. Zapewniamy, iż każde z nich zostanie szczegółowo wyjaśnione. W celu uzyskania odpowiedzi na wszelkie zgłaszane zapytania prosimy o kontakt drogą elektroniczną (info@ferratum.pl) lub pocztą tradycyjną na adres: Ferratum Bank p.l.c., Tagliaferro Business Center, Level 6, 14 High Street, Sliema SLM 1551, Malta.

W przypadku, gdy Klient skontaktuje się z Ferratum Bank p.l.c. w celu złożenia skargi, a uzyskana odpowiedź lub/i porozumienie nie są w pełni satysfakcjonujące, ma on możliwość złożenia skargi w formie pisemnej bezpośrednio do Biura Arbitra ds. Usług Finansowych na Malcie na adres: The Office of the Arbiter for Financial Services, First Floor, Pjazza San Kalcidonju Floriana FRN 1530, Malta (www.financialarbiter.org.mt).

Komisja Europejska przewiduje również platformę do rozstrzygania sporów internetowych (ODR) ułatwiającą dostęp do alternatywnej metody rozstrzygania sporów (ADR). Platforma ODR umożliwia konsumentom złożenie skargi za pośrednictwem strony internetowej, która przekaże skargę do właściwej instytucji rozwiązywania sporów. Więcej informacji na temat platformy ODR można znaleźć na stronie: ec.europa.eu/odr.

 
 
Ofin opinie
Ofin opinie o pożyczka online
Ofin - opinie na portalu pozyczkaportal.pl
 Oceń nas! Oceń tego czata i pomóż nam ulepszyć naszą obsługę +