Aktualności

12.05.
2016

Ofin wśród najlepszych pożyczek

Ofin w Rankingu TOP10 najbardziej rozpoznawalnych chwilówek 

Ranking chwilówek przeprowadzony przez Loan Magazine świadczy o rosnącej popularności pożyczek w Ofin wśród polskiego społeczeństwa. Ten niewątpliwy sukces marka zawdzięcza przede wszystkim ofercie skrojonej dokładnie na miarę potrzeb klienta.

Zestawienie stworzone przez Loan Magazine miało na celu wskazanie najpopularniejszych marek wśród firm oferujących pożyczki przez internet na polskim rynku pozabankowym. Ranking chwilówek powstał poprzez wnikliwą analizę wyników dziesięciu największych rankingów, przeprowadzonych dotychczas przez porównywarki pożyczek chwilówek. Markom przyznawano na tej podstawie punkty od 1 do 10, a miejsce w rankingu zajęło dziesięciu najwyżej uplasowanych pożyczkodawców.

Kto wygrał ranking chwilówek?

Ranking chwilówek wskazał pierwszą dziesiątkę najpopularniejszych pożyczkodawców w Polsce, wśród których znalazły się produkty finansowe m.in. takich marek jak Ferratum Bank, ViaSMS, Vivus czy ŁatwyKredyt. Najbardziej rozpoznawalną firmą pożyczkową w Polsce, która udziela zobowiązań krótkoterminowych przez internet, została marka Filarum. Pożyczkodawca ten klientów przyciąga przede wszystkim ofertą darmowej pierwszej pożyczki, cieszy się także bardzo pozytywnymi opiniami wśród klientów. Na drugim miejscu podium uplasowała się firma Netcredit, co jest w dużej mierze efektem prowadzenia przez markę w ostatnim czasie wzmożonych działań marketingowych. Na ostatnim stopniu podium rankingu chwilówek znalazła się Wonga, czyli firma również kojarzona przez Polaków przede wszystkim z telewizji.

Ofin popularnym pożyczkodawcą

Marka Ofin zajęła dziesiąte miejsce w rankingu najpopularniejszych chwilówek wśród polskich konsumentów. Ofin swoją popularność zawdzięcza w dużej mierze niezwykle atrakcyjnej ofercie, w której znajduje się m.in. darmowa pierwsza pożyczka dla nowych klientów. Ponadto Ofin postępuje zgodnie z Zasadami Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine i dokłada wszelkich starań, by współpraca z klientami przebiegała rzetelnie i uczciwie.

Ofin opinie
Ofin opinie o pożyczka online
Ofin - opinie na portalu pozyczkaportal.pl
 Oceń nas! Oceń tego czata i pomóż nam ulepszyć naszą obsługę +