Polecane

Polecane

Zwrot podatku

Firma Euro-tax.pl zwrot podatku S.A. to lider na rynku Polskim w usługach związanych z odzyskiwaniem nadpłaconego podatku za pracę wykonywaną legalnie za granicą Polski m.in. Anglii, Holandii, Niemczech czy Norwegii. Spółka stale poszerza wachlarz usług wychodząc naprzeciw potrzebom klientów. Oferta zawiera również pomoc w ubieganiu się o zasiłek dla osób mieszkających za granicą, czy o odszkodowania za niewykorzystany urlop. Z oferty Euro-Tax skorzystało już ponad 200 000 osób, które odzyskały w sumie ponad 200 mln złotych podatku.

Porównywarka ofert

Porównywarka ofert bankowych SaveBank powstała w 2008 roku, aby służyć pomocą w wyborze produktów finansowych. Dla osób nie śledzących na co dzień doniesień z rynku finansowego, a chcących raz na jakiś czas skorzystać z oferty banków SaveBank publikuje raporty i zestawienia: kredytów hipotecznych, pożyczek gotówkowych czy kont bankowych. Dzięki temu oszczędzą Państwo czas na czytaniu długich i zawiłych regulaminów, a także pieniądze na wyborze korzystnej oferty dopasowanej do potrzeb.

Pożyczka na raty

HomeKredyt pożyczka online to serwis pośredniczący w udzielaniu pożyczek ratalnych w kwocie nawet do 10 tysięcy złotych na okres 36 miesięcy. Proste formalności i zarazem możliwość składania wniosku o pożyczkę przez internet sprawiają, że to jedno z najwygodniejszych rozwiązań stosowanych w sieci. Oprócz tak prostych formalności cały proces udzielania pożyczki odbywa się przez telefon. Homekredyt udziela pożyczek odpowiedzialnie działając zgodnie z zasadami odpowiedzialnego pożyczania posługując się certyfikatem serwisu Loan Magazine.

Kontakt bezpośredni

Telefon stacjonarny 882 002 034 Pn - Pt od 8:00 do 16:00
Telefon komórkowy 795 571 300
Złóż wniosek o pożyczkę

Ofin opinie
Ofin opinie o pożyczka online
Ofin - opinie na portalu pozyczkaportal.pl
 Oceń nas! Oceń tego czata i pomóż nam ulepszyć naszą obsługę +